Gjesti që bëri De Rossi, pasi tifozët e gjuajtën me ushqim, befasoi gjithë botën (Video)

Gjesti që bëri De Rossi, pasi tifozët e gjuajtën me ushqim, befasoi gjithë botën (Video)

Mbretëresha e xhudos Majlinda Kelmendi ka fituar për herë të tretë Kampionatin Evropian (Foto)
Shkëndija zbulon fanellat e sezonit të ri (Foto/Video)

Ndeshja mes Lyonit dhe Romës ishte më interesantja në kuadër të Ligës së Evropës.

Skuadra franceze ka arritur një fitore të madhe duke mposhtur atë italiane me rezultat 4-2.

Por një gjë tjetër që ka bërë jehonë nëpër rrjetet sociale ishte gjesti i ulët i tifozëve vendas.

Francezët e gjuajtën me ushqim yllin italian, i cili bëri një gjest të jashtëzakonshëm.

Kapiteni i Romës e puthi së pari bukën dhe e largoi nga fusha duke bërë një gjest të jashtëzakonshëm.

Pas kësaj sjellje, De Rossi ka marrë lëvdata të shumta në rrjetet sociale nga tifozët e futbollit.

COMMENTS