Gjendet një i vdekur në lagjen Dardania

Gjendet një i vdekur në lagjen Dardania

Rekord në Aeroportin e Prishtinës, 1.9 milionë pasagjerë këtë vit
Gati 1 mijë persona të prekur nga fruthi në Kosovë

Në Prishtinë sot është gjetur i vdekur një 39 vjeçar.

Policia e ka konfirmuar rastin dhe ka bërë të ditur se bëhet fjalë për personin me inicialet A.M, i cili është gjetur i vdekur në parkingun e tij.

Rasti bëhet e ditur të ketë ndodhur në mëngjes.

‘Kemi pranuar një informatë sot rreth orës 8:00 të mëngjesit, për vdekjen e dyshimtë të një 39 vjeçari’, ka thënë zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti.

COMMENTS