Gjakoset Neymar, kundërshtari e bën për spital (Video)

Gjakoset Neymar, kundërshtari e bën për spital (Video)

Ja çfarë bëri Xhaka pas fitores së Shqipërisë ndaj Izraelit
Ekstradimi i Ballist Morinës në Serbi, reagon më në fund FSHF-ja

Skena të tilla në futboll nuk i do askush, por ja që ndodhin.

Neymar e ka pësuar keq pas një tentimi për të dribluar një kundërshtar, përcjellë zico.tv
Ai është gjakosur në kokë nga një goditje në duelin mes Brazilit dhe Bolivisë.

COMMENTS