Gili ‘provokon’ Shkurtën dhe Shyhreten (Foto)

Këngëtarja e njohur Gili, si duket është bërë nostalgjike. Kjo pasi në rrjetin social Facebook, ajo ka postuar një fotografi të hershme ku shihet s

Këngëtarja e njohur Gili, si duket është bërë nostalgjike.

Kjo pasi në rrjetin social Facebook, ajo ka postuar një fotografi të hershme ku shihet së bashku me Shkurte Fejzën dhe Shyhrete Behlulin, shkruan arbresh.info

‘Një kujtim nga viti 1996 me Shyhrete Behlulin e Shkurte Fejzën’, ka shkruar Gili mbi këtë fotografi.

Siç dihet, Shkurtja dhe Shyhreti ka kohë që nuk flasin më njëra me tjetrën, e Gili sikur i ka provokuar këngëtaret duke u kujtuar kohën kur ato ishin shoqe dhe kalonin kohë të mirë së bashku.

9

COMMENTS