Gili dhe Ilir Berani përcjellin djalin në mbrëmjen e maturës, ja si duket ai (Foto)

Këngëtarja e famshme kosovare Gili mbrëmë e ka përcjellur djalin e saj, Redonin për mbrëmjen e maturës. Ajo ka postuar një fotografin në rrjetin social Insatgram, ku shihet krahë bashkëshortit Ilirit dhe dy djemve simpatikë Robertit dhe Redonit. “Urime matura Redon” shkruan Gili në postim.

Këngëtarja e famshme kosovare Gili mbrëmë e ka përcjellur djalin e saj, Redonin për mbrëmjen e maturës.

Ajo ka postuar një fotografin në rrjetin social Insatgram, ku shihet krahë bashkëshortit Ilirit dhe dy djemve simpatikë Robertit dhe Redonit.

“Urime matura Redon” shkruan Gili në postim.

COMMENTS