Gigi Hadid bën ndryshim drastik, shikoni si duket tani

Gigi Hadid bën ndryshim drastik, shikoni si duket tani

I dashuri i saj u nda nga jeta, flet për herë të parë Fjolla Morina
Kaq romantik nuk e dinim Lorikun! Ja çfarë i dhuron Monicës (Foto)

Modelja e njohur Gigi Hadid, ka ndryshuar pamjen, ajo në rrjetin social Instagram publikoi foto me flokë të prera.

Gigi duket krejt ndryshe me stil të ri të flokëve, veprimi i së cilës habiti të gjithë.

Bukuroshja njihet si njëra ndër modelet më seksi në botë, me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj.

Gigi ka habitur ndjekësit e saj pasi publikoi foto me ndryshimin marramendës në dukjen e saj, por megjithatë mbetet e bukur si çdoherë.

COMMENTS