Gigi Hadid bën ndryshim drastik, shikoni si duket tani

Kendall Jenner me këpucët 10 mijë dollarëshe, bën tifo për të dashurin në ndeshjen e basketbollit (Foto)
Dua Lipa fiton çmimin e rëndësishëm në Britani (Foto)

Modelja e njohur Gigi Hadid, ka ndryshuar pamjen, ajo në rrjetin social Instagram publikoi foto me flokë të prera.

Gigi duket krejt ndryshe me stil të ri të flokëve, veprimi i së cilës habiti të gjithë.

Bukuroshja njihet si njëra ndër modelet më seksi në botë, me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj.

Gigi ka habitur ndjekësit e saj pasi publikoi foto me ndryshimin marramendës në dukjen e saj, por megjithatë mbetet e bukur si çdoherë.

COMMENTS