Ghetto Geasy tallet nga ‘Vipat e Bllokut’ (Foto)

Faqja satirike 'Vipat e Bllokut' ka shënjestruar kësaj rradhe reperin kosovar Getoar Selimi. Fytyra e Getit është vënë në trupin e një vajze dhe ësht

Faqja satirike ‘Vipat e Bllokut’ ka shënjestruar kësaj rradhe reperin kosovar Getoar Selimi.
Fytyra e Getit është vënë në trupin e një vajze dhe është shoqëruar me fjalët ‘Call me Gjiza’.

Por duket që jo të gjithë ndjekësit e kësaj faqeje kanë rënë dakort me këtë tallje që i është bërë Getit, duke kundërshtuar faqet e ‘Vipa-ve të Bllokut’.

Reperi kosovar ka qenë shpesh në qendër të mediave rozë për ndryshimet e look-ut.

Vipat e Bllokut Ghetto Geasy

COMMENTS