Ghetto Geasy publikon projektin e ri ‘Berlusconi’ (Video)

Lansohet traileri i filmit kushtuar Britney Spearsit (Video)
Jennifer Lopez, skena të nxehta me të dashurin e saj (Foto)

Reperi nga Prishtina, Getoar Selimi ka publikuar këngën e tij më të re “Berlusconi”.

Projektin e ri ai e sjell me videoklip.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur vet këngëtari.

COMMENTS