Ghetto Geasy publikon projektin e ri ‘Berlusconi’ (Video)

Ghetto Geasy publikon projektin e ri ‘Berlusconi’ (Video)

2.1 miliardë klikime, ‘Despacito’ vërshon Youtuben (Video)
Ndjekje si nëpër filma, policia qëllon me armë ndaj 2 shqiptarëve

Reperi nga Prishtina, Getoar Selimi ka publikuar këngën e tij më të re “Berlusconi”.

Projektin e ri ai e sjell me videoklip.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur vet këngëtari.

COMMENTS