Getinjo po vjen me ’50’ (Video)

Getinjo po vjen me ’50’ (Video)

Reperi Getinjo nuk po ndalet së punuari këngë të reja. Nuk është bërë ende një muaj nga publikimit të këngës '2 euro moto' dhe reperi menjëherë ka

Reperi Getinjo nuk po ndalet së punuari këngë të reja.

Nuk është bërë ende një muaj nga publikimit të këngës ‘2 euro moto’ dhe reperi menjëherë ka njoftuar se po vjen me projekt të ri.

Bëhet fjalë për këngën me titull ’50’, të cilën Getinjo e sjell të vizuelizuar edhe me videoklip të mbushur përplot femra. Edhe pse nuk ka zbuluar datë konkrete të lansimit të këngës, ai ka njoftuar se gjatë kësaj jave del projekti i ri.

‘Ket jave ???????????? #50’, është mbishkrimi që ai i ka lënë videos së shkëputur nga realizimi i klipit, ndërsa fansat e tij e presin me padurim këtë këngë.

Ket jave 🚀🚀🚀 #50

A post shared by GETINJO (@getinjo) on

COMMENTS