Getinjo në darkë me aktoren e ‘O sa mirë’ (Foto)

Getinjo në darkë me aktoren e ‘O sa mirë’ (Foto)

Getinjo në darkë me aktoren e 'S’jena mo' quhet dueti i tyre i parë i publikuar në vitin 2015. Kjo këngë e Evës dhe Getinjo në këtë vit pati m

Getinjo në darkë me aktoren e

‘S’jena mo’ quhet dueti i tyre i parë i publikuar në vitin 2015.

Kjo këngë e Evës dhe Getinjo në këtë vit pati marrë pëlqyeshmërinë e madhe të publikut.

E mbrëmë ka qenë reperi Getinjo që në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet me Evën dhe aktoren Arjola Demiri.

Se a ishte vetëm një takim miqësor, apo do ketë duet tjetër të dytë, presim të shohim!

Good vibes 🌺 @evandoja_ @arjolademiri

A post shared by GETINJO (@getinjo) on

COMMENTS