Getinjo mashkulli më i mirë (Video)

Getinjo mashkulli më i mirë (Video)

Dua Lipa dëshiron të bëjë një këngë shqip, por…
Ja kur del bashkëpunimi mes Vjollca Haxhiut dhe Xenit (Video)

Dueti mes vëllezërve të famshëm Getinjo dhe Mozzik ‘Tony Montana’ ka rezultuar shumë i suksesshëm duke u dëgjuar gjithandej. Projekti në fjalë ngjiti për të parën herë në skenën e ZhurmaVMA12 për të marrë çmimin Best Male, anëtarin e labelit ‘On Records’ reperin Getinjo.

Ky i fundit arsyetoi Mozzikun për mos prezencën në sallë, pasiqë ishte në një koncert. Getinjo ishte i shoqëruar me Endrin në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në ‘Zhurma Video Music Awards 12’.

Reperi i ka uruar të gjithë kolegët për çmimet e fituara në spektakël.

COMMENTS