Geta Beqa nuk kursen, i heq të gjitha (Foto)

Geta Beqa nuk kursen, i heq të gjitha (Foto)

Vitin e kaluar është shpallur kampione në fitnes dhe si femra me fizikun më të mirë në botë. E Geta Beqa po vazhdon me ushtrimet intensive dhe me p

Vitin e kaluar është shpallur kampione në fitnes dhe si femra me fizikun më të mirë në botë.

E Geta Beqa po vazhdon me ushtrimet intensive dhe me përkujdesjen maksimale të trupit,përcjell zico.tv

Ajo nuk kursehet kur janë në pyetje pozat joshëse që vënë në pah linjat perfektë që ajo posedon.

Trajnerja seksi me një postim në InstaStory e veshur vetëm në robdishan nuk ka lënë vend për imagjinatë duke i treguar muskujt e formësuar.

Ndërsa, Geta vazhdon të jetë trajner e disa prej emrave më të njohur të skenës sonë , ndërkaq do të jetë pjesëmarrëse edhe në kampionatet e tjera që do të mbahen këtë vit.

COMMENTS