Genta kapet mat me Shpat Kasapin (Video)

Genta kapet mat me Shpat Kasapin (Video)

Tuna ia ndalon që të shkoi në këtë vend Norës (Foto)
Gazetarja amerikane sulmon myslimanët, Gigi Hadid e ofendon publikisht (Foto)

Edhe pse është larguar shumë nga ekrani televiziv ajo nuk mungon asnjëher në rrjetet sociale në instagramm dhe facebook, duke postuar gjëra të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Në postimin e fundit në instagram ajo shihet me këngëtarin e njohur shqipëtar nga Maqedonia, Shpat Kasapi , e cila shihet duke tentuar ta puthte, por shpati u tërhoq me arsyetimin për t’i rregulluar flokët.

Por se a ka diçka më shumë mes këtyre dyve mbetet të shihet në vazhdim.

kujtoi se po benim foto 🙂 #fiksimiadoleshences @shpatkasapi85

A post shared by Aggeliki Tzi (@genta.91) on

COMMENTS