Genta Ismajli u këndon ‘dy dashnive’ (Foto)

Festë e dyfishtë për Shkendën, fejohet në natën e ditëlindjes (Foto)
Gazetarja e njohur sulmon keq Encën: Pa pikë turpi, tani s’do i themi më ‘pjeshka’ por…. (Video)

Genta Ismajli ka paralajmëruar këngën e saj të re, e cila do të vijë së shpejti.

Kënga titullohet ‘Dy dashni’ dhe pritet të pëlqehet nga fansat e këngëtares.

‘Ka filluar numërimi mbrapsht. Videoja e re muzikore do të vijë së shpejti’, ka shkruar Genta në Instagram.

Alfred Sula​ është kujdesur për muzikën e kësaj kënge që realizuar në As Recording Studio​.

Endrit Mumajesi e ka shkruar tekstin, kurse ana vizuale i është besuar Max Production.

COMMENTS