Genta Ismajli shfaqet joshëse në sesionin e ri (Foto)

Këngëtarja Genta Ismajli së fundmi është shfaqur tejet atraktive. Në prag të projektit të saj të ri ajo ka publikuar një fotosesion. Sesionin që

Këngëtarja Genta Ismajli së fundmi është shfaqur tejet atraktive.

Në prag të projektit të saj të ri ajo ka publikuar një fotosesion.

Sesionin që ajo e ka punuar me Norik Ukën dhe në makijazh të Sellmës e shfaqë Gentën tejet joshëse.

Së shpejti pritet të lansohet kënga e saj me videoklip me Albatrit Muqiqin dhe Nurteelin.

Ky projekt pritet të jetë goditja e Gentës për këtë verë.

COMMENTS