Genta Ismajli me skena hot (Video +16)

Genta Ismajli padyshim është këngëtarja më paraqitjet më të mira skenike. Ajo këtë e dëshmon edhe nëpër koncerte të ndryshme që po i mban anembanë

Genta Ismajli padyshim është këngëtarja më paraqitjet më të mira skenike.

Ajo këtë e dëshmon edhe nëpër koncerte të ndryshme që po i mban anembanë botës.

Në një prej koncerteve të zhvilluara, këngëtarja shihet teksa bënë lëvizje erotike duke i dridhur të pasmet para një kërcimtari.

Kujtojmë se të njëjtën gjë e kishte bërë Rihanna me Chris Brown si dhe Jennifer Lopez me Pitbull.

Ndryshe, Genta javë më parë ka publikuar klipin më të ri ‘Squat Baby’, i cili deri më tani ka marrë mbi pesë milionë klikime në YouTube.

COMMENTS