Genta Ismajli lanson ‘bombën’ e radhës (Video)

Ka disa ditë që e kishte paralajmëruar, ndërsa sot pritja e adhuruesve të saj mori fund. Genta Ismajli sapo e ka lansuar këngën e saj më të re të

Ka disa ditë që e kishte paralajmëruar, ndërsa sot pritja e adhuruesve të saj mori fund.

Genta Ismajli sapo e ka lansuar këngën e saj më të re të titulluar ‘Dy dashni’, shkruan zico.tv

Kënga e cila është realizuar edhe me videoklip, pritet të jetë hiti i radhës i këngëtares së famshme shqiptare.

Muzika e kësaj kënge është bërë nga Alfred Sula, teksti nga Muma, ndërsa videoklipi i cili duket ndryshe nga të tjerët është realizuar nga MaxProduction.

Edhe si më parë, Genta ka ruajtur ‘traditën’ e paraqitjes seksi në këtë videoklip, i cili është shumë veror.

Ndryshe ‘Dy dashni’ pason bashkëpunimin e saj të suksesshëm me Albatrit Muçiqin dhe Nurteel, të titulluar ‘Po du me t’pa’.

COMMENTS