Genci dhe Lyrical Son me një bashkëpunim tjetër (Foto)

Pas bashkëpunimit të tyre që kishin me këngën "Albanian", këngë që u bë edhe hitë ndërkombëtar. Dyshja tani do të publikojn këngën me titull "A tmerr

Pas bashkëpunimit të tyre që kishin me këngën “Albanian”, këngë që u bë edhe hitë ndërkombëtar.
Dyshja tani do të publikojn këngën me titull “A tmerr malli”, një bashkëpunim të ri muzikor.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Genci, përmesë një fotografije në rrjetin e tij Instagram të shoqëruar me një mbishkrim “A tmerr malli feat Lyrical Son Coming soon “.

A tmerr malli feat Lyrical Son Coming soon

A photo posted by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj) on

COMMENTS