Genc Prelvukaj dhe Mimoza Shkodra së shpejti me duetin ‘Jena Nda’ (Foto)

Genc Prelvukaj dhe Mimoza Shkodra së shpejti me duetin ‘Jena Nda’ (Foto)

Rihanna shpërblehet nga MTV me çmimin për vepër jetësore
Teuta Krasniqi nënë për herë të dytë – Publikohen fotot e bebes (Foto)

Reperi Genc Prelvukaj dhe këngëtarja Mimoza Shkodra, do të sjellin së shpejti projektin e ri.

Projekti mban titullin “Jemi Nda” dhe është një bashkëpunim i bukur mes artistëve që janë kaherë pjesë e skenës muzikore.

Videoklipi do të punohet nga BlackFish Entertainment.

Për Gencin dhe Mimozën ky pritet të jetë projekti shpërthyes për verën e këtij viti. /T/

"Jemi nda " Coming soon Feat Mimoza Shkodra Video by : @blackfishentertainment

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj) on

COMMENTS