Gara e (zh)veshjes (Foto +16)

Gara e (zh)veshjes (Foto +16)

Ky do të jetë biznesi më i ri i Noizy-it (Foto)
Me 14 prill sfilata me fustane të nusërisë nga kreatorja Sevdije Zubaku Tahiri

“Sixty6 Magazine” organizoi në Londër një festë ku mblodhi disa nga yjet e showbizz-it britanik më në zë të momentit.

E në të tilla raste vëmendja përqendrohet se kush (zh)vishet më shumë.

Demi Rose, që u shkëput nga Ibiza për t’iu përgjigjur pozitivisht ftesës s’kish si mungonte, e po ashtu edhe Abi Clarke, Lauren Goodger dhe Chantelle Connelly.

COMMENTS