Frustrohet Mahmut Ferati , shkak Linda Morina

Frustrohet Mahmut Ferati , shkak Linda Morina

Linda Morina bëhet nuse, Mahmut Ferati i ka dy fjalë për të Viteve të fundit seanzacion ishte e ashtuquajtura këngëtarja, Linda Morina. Ajo mori vë

Linda Morina bëhet nuse, Mahmut Ferati i ka dy fjalë për të Viteve të fundit seanzacion ishte e ashtuquajtura këngëtarja, Linda Morina.

Ajo mori vëmendjen jo për shkak të talentit, por për shkak të gafave të ndryshme. E si duket këtë nuk po mund ta durojë këngëtari i njohur i muzikës popullore, Mahmut Ferati.

Ai përmes një postimi në Facebook ka shprehur gjithë frustrimin që ndjen ndaj Lindës. Ferati ka shpërndarë një video në të cilën Linda është bërë nuse, e për të ka thënë se është e paedukatë dhe i mungon karakteri.

‘Ne kete kohe ku po jetojme sot sidomos ne muzike as ai i mallkuari nuk na bie ne fije, turp per bese i qofte kesaj kengetare qe deri dje i ka kenduar reperave, pastaj morri vemendjen duke bere kenge per politikanet tane, dhe tani thote se eshte martuar!

Po e them hapur shkurt e Shqip, kesaj i mungon karakteri dhe edukata familjare. Shikojeni videon me poshte dhe e kuptoni se cfare kengetare ka Kosova!’, ka shkruar Ferati në Facebook.

COMMENTS