Foto të rralla nga Naser Berisha (Foto/Video)

Thonë se dashuria fillon nga stomaku. Por, një përmbledhje interesante për storien e tij të dashurisë e ka bërë këngëtari i njohur Naser Berisha.

Thonë se dashuria fillon nga stomaku.

Por, një përmbledhje interesante për storien e tij të dashurisë e ka bërë këngëtari i njohur Naser Berisha.

E në 20 vjetorin e martesës, ai përmes rrjetit social Facebook ka treguar për rrugëtimin e jetës me gruan e tij, shkruan zico.tv

1.Gjithçka filloje me nga nje pije
2-3.Vazhdoj me martese
4.Une duke i mundue me i thy tabut e marteses me kollare dhe kemish te bardhe ?
5. Kurorezimi para ligjit ne Gjermani
6. Keshtu dukemi sot
7. Kjo eshte dhurata modeste nga une sot.
Urime 20 vjetorin e marteses ❤️ ime, te faleminderit per secilen dite veç e veç qe patem se bashku deri sot. Te faleminderit per 3 femije te mrekullueshem.
Te paça afer vetes deri ne diten e fundit te jetes sime.
TE DUA!!!

Ndryshe, ju kujtojmë dy nga hitet e pavdekshme të Naser Berishës, ‘Do të doja’ dhe ‘A më kujton’, të cilat dëgjohen edhe ditëve të sotme.


COMMENTS