Foto seksi të këngëtares Albërie Hadërgjonaj (Foto)

Foto seksi të këngëtares Albërie Hadërgjonaj (Foto)

Miloti dhe Alba hyjnë në dasmë me këngën e Nexhmije Pagarushës (Video)
Kendall Jenner ‘dështon’, ajo nuk di t’i japë biçikletës

Shumë shpejt do ta shihni dhe do të bindeni vet. Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj do të ketë shumë paraqitje seksi në klipin e ri.

Këtë na vërteton vetë ajo nëpërmjet këtyre fotove që ka postuar në rrjetet sociale, gjatë xhirimeve.

Për imazhin e këngëtares është kujdesur, stilisti i njohur Joni Peçi.

Edhe këtë herë Albëria këngën ia ka besuar labelit ‘Threedot’s’ ndërsa videon do ta xhirojë me ‘Max Production’

Alberia 2

Alberia 3

COMMENTS