Foto e rrallë e Ledina Çelos e vitit 2001

Capital T merr mbështetje nga ‘krimineli më tërheqës në botë’, Jeremy Meeks (Video)
Motra e Labit sqaron lajmet në portale që po shkruhen për të (Video)

Ka kohë që është larguar nga skena muzikore, e kjo për të qenë më afër familjes e sidomos fëmijëve. Ledina Çelo, këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, si duket ka gjetur mënyrën që të jetë në qendër të vëmendjes.

Afër fansave, ajo po u qëndron me anë të rrjeteve sociale, duke publikuar momente të veçanta nga jeta e saj.

Edhe kësaj radhe këngëtarja shqiptare në llogarinë e saj në Instagram, ka publikuar një foto e cila mahnitë me stilin dhe bukurinë e saj. Foto e cila është realizuar në vitin 2001.

COMMENTS