Forma të admirueshme të Nicole Scherzinger në bikini (Foto)

Forma të admirueshme të Nicole Scherzinger në bikini (Foto)

‘Kush punon gabon’, qeshni me gabimet e fytyrave publike nëpër intervista (Video)
Njihuni me vajzën e ‘Sulltaneshë Safies’ (Foto)

Nicole Scherzinger ka treguar edhe një herë pse është një prej femrave më joshëse.

Vokalistja e Pussycat Dolls, Nicole Scherzinger, gjithnjë rrëmben vëmendjen me paraqitjet e saj.
Ajo vetëm pak kohë më parë kërkoi largimin nga X Factori për të pushuar.

E në pushimin e saj, 39 vjeçarja me bikini ka treguar format atraktive dhe gjoksin të admirueshëm, çka tregon se mosha është vetëm numër për të.

Nicole Scherzinger ishte shumë e përfolur për lidhjen e saj me Lewis Hamilton – e më pas edhe për ndarjen prej tij.
E ky i fundit së fundmi është parë me Rita Orën dhe Neymarin, duke nxitur një varg spekulimesh nga tabolidet angleze.

Nicole Scherzinger ka qenë më larg prej angazhimeve të saj muzikore, e koha e artë në skenën e muzikës i takon dikur me grupin Pussycat Dolls.

COMMENTS