Floriani i ka shkruar privatisht Cristiano Ronaldos (Foto)

Floriani i ka shkruar privatisht Cristiano Ronaldos (Foto)

Ja çfarë kërkese pati Këngëtari i mirënjohur, Florian Beqiri i ka shkruar privatisht futbollistit të Real Madridit, Cristiano Ronaldos para ndeshjes s

Ja çfarë kërkese pati Këngëtari i mirënjohur, Florian Beqiri i ka shkruar privatisht futbollistit të Real Madridit, Cristiano Ronaldos para ndeshjes së mbrëmshme kundër Bayern Munichut.

Kërkesa e Florianit për Ronaldon ishte që të shënonte gol kundër Bayernit, ku këta të fundit pësuan humbje me rezultat 2-1.

‘Kqyr jepe naj gol aty në Bayern’, ishin disa nga fjalët që Floriani ia shkroi Ronaldos në Instagram.

Ndryshe, kujtojmë se ‘Helem’ është kënga e fundit nga Floriani e cila është pëlqyer mjaft shumë nga publikuar dhe deri tani numëron mbi 2 milion klikime në Youtube.

COMMENTS