Flori i rikthehet skenës (Foto)

Vdekja e papritur e Astorit! Futbollisti la prapa gruan dhe vajzën dyvjeçare
Ja çfarë bën ‘Sevgi’ në prapaskenat e serialit (Foto&Video)

Flori para pak ditëve kishte lajmëruar që do të anulonte të gjitha mbrëmjet muzikore.

Kjo sipas tij, për shkak të një dhimbjeje në krahror.

Por mesa duket dëshira e madhe për muzikë e ka shtyrë këngëtarin të përballet me gjithcka.

Në fotot e publikuara nga Labi, shihet performanca dhe atmosfera që ka bërë Flori në mbrëmjen e fundit.

COMMENTS