Flet më në fund deputeti! Kjo është e vërteta e lidhjes së tij me Ilda Bejlerin

Flet më në fund deputeti! Kjo është e vërteta e lidhjes së tij me Ilda Bejlerin

Ai nuk ishte prononcuar asnjëherë, përderisa moderatoren Ilda Bejleri e kishin bombarduar me pyetje rreth lidhjes së saj me deputetin Klevis Balliu.

Ai nuk ishte prononcuar asnjëherë, përderisa moderatoren Ilda Bejleri e kishin bombarduar me pyetje rreth lidhjes së saj me deputetin Klevis Balliu.

Është përfolur kaq shumë për një romancë mes tyre për një kohë relativisht të gjatë, mirëpo asnjëri as nuk e mohonte dhe as nuk e pohonte.

Pas pas disa muaj që qarkullon ky lajm, Klevisi ka pushuar të gjitha zërat.

I ftuar në emisionin e mëngjesit në Ora Neës, deputeti i PD është shprehur se mes atyre lajmeve nuk ka asgjë të vërtetë, janë thjesht thashetheme.

COMMENTS