Flet ‘bomba’ angleze: Ja si i fitoj 50 euro për një minutë (Foto +16)

Një aparat fotografik dhe një lidhje internetit është e gjitha që i duhet biznesmenes dhe të ‘çmendurës’ pas selfieve Chloe Khan për të fituar 50 euro

Një aparat fotografik dhe një lidhje internetit është e gjitha që i duhet biznesmenes dhe të ‘çmendurës’ pas selfieve Chloe Khan për të fituar 50 euro në minutë.

Pavarësisht se shumë kritikë janë tallur pas paraqitjes në X Factor Chloe, 25-vjeçare, nga Wakefield, West Yorkshire, ka shkuar për të bërë një pasuri duke krijuar një biznes fitimprurës me kamerë dhe duke punuar si një modele, shkruan Daily Mail, përcjell Bota Sot.

Milionerja që pasurinë e bëri vetë, është shfaqur në serinë online të Channel 4 në ‘Selfie Addicts’ për të zbuluar se si ajo ka rritur pasurinë e saj duke treguar se ua merr burrave që duan të flasin me të në kamerë 5 euro për minutë.

‘Shumë djema mund të vijnë dhe të bisedojnë me ju në internet. Ju mund të vendosni çmimin 5 euro për një minutë. Nëse keni dhjetë njerëz, ju fitoni 50 euro në minutë”, shton ajo.

Besohet se ajo fiton deri në 1 milion euro në vit.

bomba kukulla 0

bomba kukulla 1

bomba kukulla 2

bomba kukulla 3

COMMENTS