Flaka Krelani ekspozon gjoksin para pasqyrës (Foto)

Flaka Krelani ekspozon gjoksin para pasqyrës  (Foto)

Këngëtarja gjakovare Flaka Krelani është mjaft e përfolur për ndërhyrjet shumta. Mirëpo ajo cilësohet si një nga këngëtaret me një zë unik dhe stil

Këngëtarja gjakovare Flaka Krelani është mjaft e përfolur për ndërhyrjet shumta.

Mirëpo ajo cilësohet si një nga këngëtaret me një zë unik dhe stil të veçantë.

Por, as Flaka nuk po i kursen imazhet provokative, ajo shpesh në rrjetet sociale publikon fotografi që arrijë të tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Së fundi ajo postoj një para pasqyrës në banjo ku shihet me flokët e lagura ndërsa ekspozon gjoksin.

Ndërkaq, Flaka ka kohë që nuk është shumë aktive me ndonjë projekt të ri muzikor.

Bath Makeover

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

COMMENTS