Flaka dhe Beatrixi e bëjnë bashkë! (Foto)

Flaka Krelani dhe Beatrix Ramosaj duket se janë mike të mira mes vete. Dy këngëtaret e njohura janë bërë bashkë, kësaj radhe për ta formuar shqiponjën me duar. Videoja është publikuar në Instastory nga Flaka Krelani, ku duket se dy vajzat janë vërtetë patriote.

Flaka Krelani dhe Beatrix Ramosaj duket se janë mike të mira mes vete. Dy këngëtaret e njohura janë bërë bashkë, kësaj radhe për ta formuar shqiponjën me duar.

Videoja është publikuar në Instastory nga Flaka Krelani, ku duket se dy vajzat janë vërtetë patriote.

COMMENTS