Fjolla zbulon kujt po i bën dedikime dashurie (Foto)

Fjolla zbulon kujt po i bën dedikime dashurie (Foto)

Fjolla Morina bie në dashuri? (Foto)
Dua Lipa më në fund flet për Rita Orën

Këngëtarja Fjolla Morina është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo vazhdimisht publikon imazhe nga përditshmëria e saj dhe vendet që ajo viziton.

Në shumë raste, këngëtarja ka qenë e komentuar edhe për jetën e saj private, të cilën mundohet ta mbajë larg vëmendjes së mediave.

Këto ditë, Fjolla kishte postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram përmes së cilës tregonte se po i mungon aroma e dikujt.

Ndërsa, mbrëmë ajo teksa po shijonte një gotë verë në një lokal, shkroi inicialen e parë të personit ‘anonim’.

‘Sonte po e pij nje gote pa ty e per ty…Gezuar Xh’ ishte mbishkrimi që Fjolla i la fotos.

COMMENTS