Fjolla zbulon kujt po i bën dedikime dashurie (Foto)

Fjolla zbulon kujt po i bën dedikime dashurie (Foto)

Këngëtarja Fjolla Morina është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo vazhdimisht publikon imazhe nga përditshmëria e saj dhe vendet që ajo viziton.

Këngëtarja Fjolla Morina është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo vazhdimisht publikon imazhe nga përditshmëria e saj dhe vendet që ajo viziton.

Në shumë raste, këngëtarja ka qenë e komentuar edhe për jetën e saj private, të cilën mundohet ta mbajë larg vëmendjes së mediave.

Këto ditë, Fjolla kishte postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram përmes së cilës tregonte se po i mungon aroma e dikujt.

Ndërsa, mbrëmë ajo teksa po shijonte një gotë verë në një lokal, shkroi inicialen e parë të personit ‘anonim’.

‘Sonte po e pij nje gote pa ty e per ty…Gezuar Xh’ ishte mbishkrimi që Fjolla i la fotos.

COMMENTS