Fjolla Morina: Ti je drita e syve!

Fjolla Morina: Ti je drita e syve!

Puthje në buzë ndërmjet Allison Janney dhe Kate Winslet në skenë (Foto)
‘Deshti Fati’ dhe Shyhrete Behluli me vajzën e saj Engjëllushën vijnë në bashkëpunim (Video)

Këngëtarja Fjolla Morina është në mesin e artisteve më aktive në rrjete sociale, duke publikuar aktivitete nga çdo aktivitet që bën dhe vend që viziton.

Së fundi, Fjolla postoi disa imazhe në të cilat u shfaq shumë elegante në një aheng ku ajo mori pjesë.

Ndër të tjera, ajo postoi edhe një fotografi të nënës së saj të cilës i dedikoi disa fjalë emocionuese.

‘Unë nuk ta them shpesh këtë Ti je Drita e syve, Mami te dua shume’ ka shkruar Fjolla në foton e nënës.

COMMENTS