Fjolla Morina ekspozon gjoksin, ja sa seksi duket (Foto)

Fjolla Morina është këngëtarja e njohur shqiptare e cila është shumë aktive si në profesion ashtu edhe në rrjetet sociale. Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në ‘Instagram’ në të cilën duket shumë seksi dhe e bukur. Fjolla as këtu nuk ka harruar të ekspozoj gjoksin dhe dukej sigurisht ‘përvëluese’.

Fjolla Morina është këngëtarja e njohur shqiptare e cila është shumë aktive si në profesion ashtu edhe në rrjetet sociale.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në ‘Instagram’ në të cilën duket shumë seksi dhe e bukur.

Fjolla as këtu nuk ka harruar të ekspozoj gjoksin dhe dukej sigurisht ‘përvëluese’.

COMMENTS