Fjolla Morina bie në dashuri? (Foto)

Fjolla Morina bie në dashuri? (Foto)

Këngëtarja Fjolla Morina vazhdon të jetë njëra ndër femrat më aktive të momentit në estradës. Javë më parë ajo solli këngën e re 'Culo”' në bas

Këngëtarja Fjolla Morina vazhdon të jetë njëra ndër femrat më aktive të momentit në estradës.

Javë më parë ajo solli këngën e re ‘Culo”’ në bashkëpunim me Endrit Mumajesin.

Këngëtarja prej vitesh është e ndarë, dhe ka dy vajza, ndërsa nuk është përfolur për ndonjë lidhje të re.

Por, në një postim që ka bërë në Insta-Story, Fjolla ka habitur me mbishkrimin që i ka vënë fotografisë së saj, me të cilin ka shtuar dyshimet se ka diçka të re tek ajo.

‘Dikush është duke rënë në dashuri’, shkruan Fjolla Morina në imazhin e fundit.

Duke qenë se ishte e vetmja në foto, ndjekësit e saj aluduan menjëherë se fraza e shkruar ka të bëjë direkt me këngëtaren.

Mesa duket, gjërat kanë filluar të lëvizin në jetën e saj.

COMMENTS