Fjalët prekëse që i mbushin sytë me lot reperit Gold AG (Foto)

I njohur për të gjithë si Gold Ag, reperi Arian Agushi, ka përkujtuar babain e tij të ndjerë në 24 vjetorin e ndarjes nga jeta. Ariani ka postuar n

I njohur për të gjithë si Gold Ag, reperi Arian Agushi, ka përkujtuar babain e tij të ndjerë në 24 vjetorin e ndarjes nga jeta.

Ariani ka postuar në rrjetet sociale një fotografi të babait të tij të ndjerë, i cili shprehet se mburret me të, ndërsa vë në pa mungesën e madhe të tij, shkruan zico.tv

‘Mburrem me ty BABË ?? ketu je afer shokut qe su ndate asnjeher po qe shpresoj qe jeni bashk edhe ne Xhenet bashk me axhen Faruk. Saher qe nis nje rresht per ty me humbin shkronjat nga syte sepse shkaktar jan lotet. Allahu te meshirofte dhe na takoft ne Xhenet kur te jete e shkruar se pernime mka mar malli qe 24 vjet PA TY’, shprehet ai në Instagram.

fjalet-prekese-qe-i-mbushin-syte-me-lot-reperit-gold-ag

COMMENTS