Fisnik Ismaili zbulon kryetarin dhe logon e re të PSD-së

Fisnik Ismaili zbulon kryetarin dhe logon e re të PSD-së

Deputeti Fisnik Ismaili ka zbuluar logon e re të Partisë Socialdemokrate, të cilës i janë bashkuar Grupi i Pavarur i Deputetëve, të cilët janë larguar

Deputeti Fisnik Ismaili ka zbuluar logon e re të Partisë Socialdemokrate, të cilës i janë bashkuar Grupi i Pavarur i Deputetëve, të cilët janë larguar nga VV-ja në fillim të këtij viti.

Ismaili ka lënë të kuptohet se kryetar i kësaj partie, në Kuvendin i cili mbahet pasdite, pritet të zgjidhet Shpend Ahmeti – kryetari i Prishtinës.

‘PSD???? Eh… Kjo është logo e plotë. ???? Shpend, të priftë e mbara!’, ka shkruar ai në Facebook.

COMMENTS