Finalja Sevilla – Barcelona, formacionet e mundshme (Foto)

Finalja Sevilla – Barcelona, formacionet e mundshme  (Foto)

Sevilla dhe Barcelona takohen sonte në finalen e Copa del Rey. Ekipi i trajnerit Vincenzo Montella takohet me atë të Ernesto Valverdes në duelin e vlefshëm për titullin e parë të sezonit në futbollin spanjoll. Ballafaqimi do të fillojë nga ora 21:30, dhe ‘Mundo Deportivo’ ka publikuar formacionet e mundshme të Sevillas dhe Barcelonës.

Sevilla dhe Barcelona takohen sonte në finalen e Copa del Rey.

Ekipi i trajnerit Vincenzo Montella takohet me atë të Ernesto Valverdes në duelin e vlefshëm për titullin e parë të sezonit në futbollin spanjoll.

Ballafaqimi do të fillojë nga ora 21:30, dhe ‘Mundo Deportivo’ ka publikuar formacionet e mundshme të Sevillas dhe Barcelonës.

COMMENTS