Finalizohet ‘Lejla’ e Elvana Gjatës, 2Po2 & Capital T (Video)

Javë më parë këngëtarja Elvana Gjata i pati habitur ndjekësit e saj në 'Instagram' me një foto të publikuar me ngjyrë lejla. Por tashmë dihet se pë

Javë më parë këngëtarja Elvana Gjata i pati habitur ndjekësit e saj në ‘Instagram’ me një foto të publikuar me ngjyrë lejla.

Por tashmë dihet se për çfarë e kishte fjalën. Kënga ‘Lejla’ tashmë ka marrë ‘jetë’ dhe do të publikohet të hënën e 24 tetorit në ora 19:00, raporton zico.tv

Kjo është bërë e ditur nga vet artistja në Instagram, e cila e ka publikuar edhe trailerin e këngës e cila vjen në bashkëpunim me reperët e famshëm nga Kosova, dajë e nip, 2Po2 dhe Capital T.

finalizohet-lejla-e-elvana-gjates-2po2-capital-t-foto

Mbetet të shihet nëse kënga do të bëjë bujë siç kishte bërë ajo fotoja e famshme me ngjyrë…

"Lejla" feat @truekapo @besnik2po2 E hene ora 19:00.

A video posted by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

COMMENTS