Festë e dyfishtë për Ledri Vulën (Video)

Festë e dyfishtë për Ledri Vulën (Video)

Edhe reperi Ledri Vula ka uruar gruan e veçantë të jetës së tij për festën e 7 dhe 8 marsit. Ai në një fotografi me gjyshen e tij ka uruar ditën e

Edhe reperi Ledri Vula ka uruar gruan e veçantë të jetës së tij për festën e 7 dhe 8 marsit.

Ai në një fotografi me gjyshen e tij ka uruar ditën e mësuesit, 7 marsin dhe ditën e gruas, 8 marsin, përcjell zico.tv

Ledri edhe më parë ka treguar se është shumë i lidhur me gjyshen e tij dhe se ajo është ndër personat më të rëndësishëm për të.

Ndryshe, reperi së fundi ka lansuar projektin i ‘I vogël’ që ka arritur sukses që në ditët e para të publikimit.

Gëzuar 7/8 Marsi ❤️

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

COMMENTS