Festa e Kombëtares Shqiptare

Festa e Kombëtares Shqiptare

Mbretëresha e xhudos Majlinda Kelmendi ka fituar për herë të tretë Kampionatin Evropian (Foto)
Drita mundet nga bullgaret në Ligën e Kampionëve

Futbollistët e Kombëtares shqiptare së bashku me stafin teknik dhe drejtuesit e Federatës Shqiptare të Futbollit kanë festuar në dhomat e zhveshjes menjëherë pas fitores 1-0 ndaj Rumanisë. Ata me këtë rast kanë bërë edhe një foto të cilën e ka postuar edhe UEFA.

COMMENTS