Festa e Dua Lipës pas finalizimit të albumit (Video)

Festa e Dua Lipës pas finalizimit të albumit (Video)

Adelina Emini si asnjëherë më parë (Premierë/Video)
Rita Ora ‘rikthen’ stilin e ‘Spice Girls’ (Foto)

Pasi i ka dhënë dorën e fundit albumit të saj të parë, Dua Lipa është gati të festojë me miqtë dhe bashkëpunëtorët e saj. Ajo ka bërë të ditur se tashmë e ka gati albumin e saj të ri.

Dua ndodhet në Beverly Hills dhe duket se gjithë puna e saj është shpërblyer dhe është gati të prezantohet para publikut.

Përmes një videoje të publikuar në rrjetet sociale, ajo tregon gëzimin dhe tashmë ka nisur festën.

‘Kur sapo i ke përfunduar pesë ditët e intervenimit final në album dhe je gati të festosh’, artistja. Albumi i ri i këngëtares shqiptare pritet të publikohet në vitin e ardhshëm.

When you just finished 5 days of final touches on the album and u ready to party ?????

A video posted by DUA LIPA (@dualipa) on

COMMENTS