Fejohet Sansa e serialit Game of Thrones

Fejohet Sansa e serialit Game of Thrones

Sophie Turner, aktorja e cila u bë e njohur me rolin e Sansës në serialin 'Game of Thrones' është fejuar me Joe Jonas. Lajmin e ka bërë të ditur

Sophie Turner, aktorja e cila u bë e njohur me rolin e Sansës në serialin ‘Game of Thrones’ është fejuar me Joe Jonas.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Sophie, e cila përmes llogarisë së saj në Instagram, ka shfaqur unazën.

‘Unë i thashë po’, ka shkruar Sophie në fotografinë e saj, ndërsa këngëtari në publikimin e tij shkroi: ‘Ajo tha po’.

Sophie dhe Joe kanë filluar të takohen që nga nëntori i vitit të kaluar, ndërsa lidhjen e zyrtarizuan në janar të këtij viti.

COMMENTS