Fashion Show Night nga Dashnor Asllani

Fashion Show Night nga Dashnor Asllani

Momenti kur Shkurte Gashi tregon për dashurinë e jetës së saj (Video)
Bebe Rexha probleme me fustanin, nuk ndihet rahat (Foto)

Fashion Show Night, do të jetë organizimi i radhës nga producenti ferizajas Dashnor Asllani, Moda City, dhe regjisori Blerdi Malushi. Ky event është paralajmëruar që të mbahet të martën nga ora 20:00 në spektaklin ‘Odeon’, ndërkaq do të transmetohet nga RTV 21 me datën 17.06.2016. Ndërkohë, vellot dhe hair Make up janë mundësuar nga Parukeri ‘Estetike Merita’ – Tiranë.

COMMENTS