Faraoni G vjen me ‘Made in Albania’ (Video)

Premierë: Meda publikon dy projekte ‘Shihem Nihem’ dhe ‘Shans nuk ki’ (Video)
Evolucioni i stilit të Ivanka Trump-it: Nga një modele dhe biznesmene deri te vajza e presidentit të Amerikës (Foto)

Pritja e fansave të tij tashmë po shkon drejt fundit.

Këngëtari i cili cilësohet shumë i veçant në stilin e tij Faraoni G të mërkuren publikon projektin e tij më të ri, shkruan zico.tv

‘Made in Albania’ titullohet kënga e tij më e re, të cilën e ka finalizuar edhe me videoklip.

E deri të merkuren shikoni disa sekuenca të shkëputura nga videoklipi.

Projketi i tij i fundit ishte bashkpunimi me Kastro Zizo për përpunimin e këngës ‘Jepma jepma’, i cili edhe është mirpritur mirë nga publiku.

COMMENTS