Erion Veliaj fton socialistë e demokratë në festën e fitores së PS-së

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj përmes rrjetit social Facebook, ka ftuar të gjithë qytetarët që kanë votuar Partinë Socialiste të jenë pj

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj përmes rrjetit social Facebook, ka ftuar të gjithë qytetarët që kanë votuar Partinë Socialiste të jenë pjesë e festimeve të mëdha që do të mbahen sot në kryeqytet.

Me këtë rast ai fton të gjithë socialistë dhe demokratë që të festojnë e të ecin përpara bashkë për një Shqipëri më të mirë.

‘Hej Tirana – ju presim te gjitheve me flamuj kuqezi te Sheshi Skenderbej sot ora 18h30! Demokrate, Socialiste e te pavarur – koha te perqafojme njeri-tjetrin me mirënjohje e te ecim perpara me pune! Rrofte Shqiperia!’, shkruan Veliaj.

COMMENTS