Era Istrefi ‘urren’ këtë veprim të Lori Hoxhës! (Foto)

Era Istrefi ‘urren’ këtë veprim të Lori Hoxhës! (Foto)

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha dhe këngëtarja Era Istrefi janë mikesha mjaft të afërta me njëra-tjetrën. Ato janë takuar sërish këtë herë

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha dhe këngëtarja Era Istrefi janë mikesha mjaft të afërta me njëra-tjetrën.

Ato janë takuar sërish këtë herë në Londër dhe nuk kanë rezistuar pa publikuar foto në rrjete sociale.

Gjithashtu krahas fotove Lori ka treguar se çfarë nuk i pëlqen Erës tek ajo.

‘Era nuk e pëlqen fare faktin që unë nuk përdor laps buzësh’, -ka shkruar ajo, ndërkohë që në video Era shfaqet duke i konturuar buzët Lorit.

COMMENTS