Era Istrefi, më e kërkuara në Izrael

Era Istrefi, më e kërkuara në Izrael

Zaimina Vasjari publikoi imazhe joshëse gjatë javës së fundit (Foto)
Dani emocionohet kur flet për humbjen e bashkëshortes (Video)

Këngëtarja e re shqiptare, Era Istrefi, nuk po i ndahet sukseseve.

Pas dominimit në shumë top-lista ndërkombëtare, Era me këngën “Bon Bon” është kënga më e kërkuar aktualisht edhe në Izrael.

Sipas faqes së aplikacionit për këngë “Shazam”, “Bon bon” është kënga më e kërkuar në Izrael dhe është në mesin e këngëve më hit të vitit në botë.

Era së fundmi ka nënshkruar kontratë me kompaninë e njohur muzikore “Ultra Music”.

ERA ISRAEL

COMMENTS