Era Istrefi ‘bombardon’ top listën gjermane (Video)

Kënga më e re e Era Istrefit është shndërruar në hit të ri, që nga dita e parë e publikimit të saj. Kjo këngë nuk po pëlqehet vetëm në Kosovë, ajo

Kënga më e re e Era Istrefit është shndërruar në hit të ri, që nga dita e parë e publikimit të saj.

Kjo këngë nuk po pëlqehet vetëm në Kosovë, ajo tashmë ka kaluar kufijtë ashtu siç bëri ‘BonBon’, përcjellë zico.tv

Në top-listën gjermane kënga ‘Redrum’ ka zënë vendin e tretë dhe kjo është një tregues se kënga po pritet jashtëzakonisht mirë në të gjitha vendet.

Edhe pse e publikuar vetëm pak ditë më parë, kënga e Erës ka lënë pas yjet botërore në këtë top-listë.

E lansuar me 24 shkurt, kënga ‘Redrum’ ka mbledhur mbi 7 milionë klikime në YouTube.

COMMENTS