Episodi i 115-të i ‘O Sa Mirë’ do të vijë me skena të reja plot humor (Video)

Episodi i 115-të i ‘O Sa Mirë’ do të vijë me skena të reja plot humor (Video)

Hit seria komike, 'O Sa Mirë' rikthehet në ekran për fansat e shumtë që mezi i presin episodet e reja. Skena të reja plot humor do t’ju shoqërojnë

Hit seria komike, ‘O Sa Mirë’ rikthehet në ekran për fansat e shumtë që mezi i presin episodet e reja.

Skena të reja plot humor do t’ju shoqërojnë me episodin e ri, i cili është 115-ti me radhë.

Natyrisht se në vazhdim nuk do të mungojnë risitë dhe karakteret e reja që do ta përmbushin akoma më shumë komedinë televizive.

Ndërkaq, zhvillimi i roleve të protagonistëve aktualë ofron të qeshura pafund për shikuesit e serialit.

Në videon e mëposhtme mund ta shikoni promon e episodit të 115-të të ‘O Sa Mirë’.

Hajde mer perhejr… 23 Tetor… E Hëne… ora 21:00… Klan Kosova… Filluemmm…

Posted by O Sa Mire – Zyrtare on Tuesday, October 17, 2017

COMMENTS